Decembertől Mészáros Ágnes lett a Neuron Software HR-vezetője, Bodrogközi Katalin utódaként, aki stratégiai tanácsadóként támogatja tovább a HR-fejlesztéseket.
Mészáros Ágnes 2022-ben csatlakozott a Neuron Software csapatához HR generalistaként, egy olyan időszakban, amikor a vállalat az intenzív növekedésre készült. Új feladatai közé tartozik egyebek mellett a HR csapat kialakítása.
Mészáros Ágnes az Eszterházy Károly Főiskola emberi erőforrások szakán szerzett alapdiplomát 2015-ben. Tanulmányait a Debreceni Egyetem HR tanácsadó mesterszakán folytatta, amelyet 2018-ban fejezett be.
HR-es karrierje a Schönherz Iskolaszövetkezetnél kezdődött, ahol informatikus hallgatók toborzásával foglalkozott, valamint a Schönherz Akadémia működtetésében vállalt szerepet.
A diákokat nemcsak toborozta és interjúztatta, hanem felkészítette interjúkra, életrajzok készítésére és prezentációs technikákra is. Ebben az időszakban találkozott néhány olyan emberrel is, akik később a Neuron Software csapatának tagjai lettek.
Junior szervezetfejlesztőként 2017-ben csatlakozott a Legacy Kft.-hez, ahol feladata volt a Schaeffler vezetőinek felkészítése vezetői szerepkörük megerősítésére. Ezen időszak alatt szervezői és tanácsadói készségei tovább erősödtek.
Két év múlva HR generalistaként a Kuntejhez igazolt, ahol nagyvállalati átalakulási kihívásokkal nézett szembe. A cég ugyanis ekkor már multinacionális vállalat részeként működött, ahol alkalmazhatta addigi szervezetfejlesztési tapasztalatait.