A Motorola egy újabb ikonikus telefont hoz vissza a piacra, a Razr V3 helyébe jön a Razr 50 Ultra, ami azért némi időutazást is enged a múltba.

Motorola Razr

Az Y2K korszak visszatérőben van, a 2000-es évek fémes, fényes textúrái, a futurisztikus hangulat újra divatba jön. Már ebben az időszakban is menő volt a színes kinyitható mobil, aminek ikonikus képviselője a rózsaszín Razr V3 volt.

Ezt a korszakot idézi vissza a Motorola újabb nosztalgia telefonja a Razr 50 Ultra, amely már okostelefonos tudással rendelkezik, és biztos, ami biztos, rózsaszínben is kapható lesz.

Az új készülék az egyéb márkák flipes modelljeihez hasonlóan egykezes módon is működtethető, belefér a legkisebb női táskába is. Ennek ellenére a 6,9 hüvelykes képernyője kipattintva kellően nagy felületet ad akár a posztolásokhoz, vagy streamelésekhez is.

A Motorola legutóbbi reneszánsza óta előtérbe került puha vegán bőr ennél a modellnél is megtalálható, éppúgy, mint a színek forradalma.

Az új készülék ugyanis olyan fantázianévvel illetett színekben jelenik meg, mint a tavaszi zöld, a bársonyos barack, az éjféli kék vagy a nosztalgia jegyében már említett forró rózsaszín.

Nagyméretű külső kijelzőjén számos rutinfeladat megoldható

A nagyméretű külső kijelzőnek köszönhetően nyomon követhetjük a közösségi média oldalainkat, válaszolhatunk az üzenetekre, kereshetünk rajta, szelfiket készíthetünk a telefon kinyitása nélkül. Közvetlenül a külső kijelzőről indíthatjuk el kedvenc játékainkat is.

AI-jal megújult kamerarendszer, életvezetési tanácsadó

A Flex View-nak köszönhetően az új 50MP-es kamerával felszerelt telefont többféle pozícióba is állíthatjuk. Az új moto AI fotózási funkciók optimalizálják a kamera teljesítményét.

A külső kijelzőn előretelepítve van a Google Gemini alkalmazás, aminek a segítségével pillanatok alatt utánanézhetünk egy témának, megírhatunk egy jegyzetet, vagy eseményeket szervezhetünk.

Azoknak pedig, akiknek hiányzik az eredeti Razr hangulat, azoknak mindez előhozható a „Retro Razr” funkcióval. Feloldva a Razr V3 kezelőfelületét, időgép nélkül juthatunk vissza a 2000-es évek elejére.